Kiralık Villalar

Günümüzde tatil şartlarını kendimizin belirlediği bir seçenek olan “Kiralık Villa” gitgide daha popüler oluyor.

Ülkemizin tüm güzel tatil bölgelerinde yaz-kış kiralama yapıyoruz herşeyden önce mahremiyet içerisinde size özel ısıtmalı havuzları ve bahçeleri olan villalar kiralıyoruz.

Kiralık Villa’da tatil yapmak ekonomik midir?

  • Her bütçeye göre kiralık villa bulmak mümkündür, önce kaç kişi kalmak istediğinize karar verin.
  • Yüksek sezon öncesi kampanyalı fiyatlarla rezervasyon yapın böylece tatil bütçenizin çoğu size kalır.
  • Kiralık villalarda fiyat kişibaşı değil gecelik toplam olarak verilir böylellikle hızlıca ne ödeyeceğinizi öğrenirsiniz.
  • Oysa otellerde oda çeşitleri ve yaş grupları ile ince hesaplara girilir
  • Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile grup oluşturarak kişi başı maliyetlerinizi düşürürsünüz hatta yeni tatil arkadaşlarınız ile yeni villa planları yaparsınız.

Kalabalık otellerde yemek kuyrukları, markasız içecek standları ve animasyon gürültüsü yerine huzur dolu bir tatil sunar ayrıca ekonomik ve güvenlidir.

Villa Kiralayan misafirlerimizin deneyim aktarımlarından…..

Öncelikle küçük çocuklarımız ile kontrol edilebilir bir alanda tatil yapabildik. Temizlik yada güvenlik endişemiz olmadı ayrıca herşey elimizin altındaydı.

Pembe K.

10 yıl sonra üniversite arkadaşlarımızla buluşabildik üstelik, bodrum merkeze yakın olmak çok avantajlı oldu. Bir otele göre daha özgür bir ortam.

             Hayrettin Z.

Kardeşimle iki aile olarak bir ev kiraladık üstelik çok uyguna geldi. Güzel dinlendik, gezdik.

Işılay S.

Ekim ayında, Sapanca’da villa kiraladık. böylelikle yeni bir alışkanlık kazandık. Hatta vazgeçemiyoruz. Üstelik çok keyifli

Selahattin E.

VİLLA KİRALARKEN EN ÇOK MERAK EDİLENLER

VİLLA İÇERİSİNDE HANGİ EŞYALAR VAR?

Kiraladığınız villada tüm beyaz eşyalar, sofra gereçleri ayrıca mobilya düzeneği bulunmaktadır yinede beğendiğiniz villa için daha ayrıntılı bilgi bizden talep edin. böylelikle size detaylı bir bilgilendirme yaparız.

EV KURALLARI NELERDİR?

Her evin kuralları farklı olduğu için öncelikle arama sayfamızda villa bilgileri içerisinde her evin özel kurallarını okuyun böylece daha detaylı bilgi sahibi olursunuz. Özellikle sigara içimi, etkinlik düzenlemeye müsaitliği yada evcil hayvan durumu ile ilgili bilgileri mutlaka okuyun.

İPTAL VE İADE ŞARTLARI NELERDİR?

Otel rezervasyonlarından farklı olarak Kiralık Villa tatilinin kendine özgü iptal iade koşulları olduğu için özellikle ayrıntılı bilgiyi İPTAL İADE sayfamızdan okumanızı öneriyoruz.

MUHAFAZAKAR VİLLA SEÇENEKLERİ VAR MI?

Daha korunaklı bir tatili tercih eden misafirlerimiz için duvarları yüksek böylece dışarıdan gözlere kapalı olan seçeneklerimiz mevcuttur. VİLLAMI BUL butonunu tıklayın böylelikle sayfamızdan muhafazakar villalarımıza ulaşabilirsiniz.