Bursa Transferleri

  • Bursa’ya konforlu bir ulaşım şekli olan size özel transfer hizmetlerimize kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Sizi istediğiniz saatte, istediğiniz yerden alırız ve gitmek istediğiniz yere güvenle götürürüz.
  • Üstelik deneyimli turizm kaptanlarımız yolculuğunuzun güvenli ve rahat geçmesi için donanımlı ve güleryüzlü şekilde size eşlik ederler.
  • Güncel fiyat listelerimize aşağıda bulunan linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Listede bulunmayan rotalar için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.
  • Size ve misafirlerinize mükemmel seyahat deneyimleri sunuyoruz.

Lütfen yandaki formu kullanarak yada +90 542 762 6887 no’lu WhatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçin.

vip transfer
Havalimanı transferleri

Dünya’nın Heryerinde Ulaşım

Havalimanı Transferleri

Hangi kıtada olursanız olun sizi havalimanından alıp, otelinize yada gitmek istediğiniz merkeze bırakacak bir transfer aracımız var.

Üstelik farklı araç marka ve kapasite seçeneklerimiz mevcuttur.

Uluslararası Transferler Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Ulaşım rezervasyonu nasıl yaptırabilirim?

Bize WhatsApp üzerinden mesaj ile, Sayfada bulunan iletişim formunu kullanarakTelefon ile arayarak yada mail ile ulaşarak gitmek istediğiniz rotayı bildirin. En kısa sürede fiyat, mesafe ve araç bilgisi tarafınıza ulaştırılacaktır. Kişi sayınıza göre birden fazla araç seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz.

Transferler bize özel araç ile mi yapılmaktadır?

Araçlarımız yalnızca size ve misafirlerinize tahsis edilir. Başka yolcu alınmamaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kredi kartınızı kullanarak 3D güvenlik şartları içerisinde ödemeyi uzaktan yapabilirsiniz. Tarafınıza ödeme bilgilerini ve transfer bilgisini gösteren bir kısa mesaj iletilecektir. Bankanızdan bu ödeme için gönderilmiş güvenlik şifresi ile ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı kullanmak istemezsem ödemeyi nasıl yapabilirim?

Bize banka yoılu ile havale yollayabilir yada eğer mümkünse ofisimize gelerek ödemeyi elden veye pos cihazımızı kullanarak kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Ödeme sonunda nasıl bir belge alacağım?

Bize iletmiş olduğunuz mail adresinize ve cep telefon numaranıza gerçekleşen transferin detaylarını içeren bir voucher belgesi ulaştırılacaktır. Belge, üzerinde transferin başlangıç noktası ve bitiş noktası yazan yasal geçerliliği olan bir belgedir. Ayrıca voucher üzerinde km bilgileri, Tarih ve saat bilgisi, araç detayları, ödemiş olduğunuz ücret de yazacaktır.

Şöför ve karşılama hizmeti ücreti dahil midir?

Transferlerimiz deneyimli sürücüler tarafından gerçekleştirilir ve ücrete dahildir. Ayrıca gelen personel üzerinizde isminiz yazılı olan bir plaka ile sizi karşılar.

Şöföre nasıl ulaşabilirim?

Transferin gerçekleşeği gün cep telefonunuza sizi almaya gelecek olan aracın bilgileri, sürücünün cep telefon numarası iletilecektir. Bir aksilik olması durumunda ofisimize ulaşarak yardım istemekten çekinmeyin.İ

İptal ve iade koşulları nedir?

Transferin gerçekleşmesine 8 saat kalaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu durumda ücret tarafınıza tam olarak iade edilir.